Hry v přírodě, soutěže, nerozluční kamarádi, dobrá nálada, zábava a spousta zážitků se skvělými lidmi – to přesně čeká na ty, kteří se s námi vydají na letní tábor ve dnech 14. – 23. 7. 2023

Budeme spát v tee-pee stanech v tábořišti poblíž vesnice Vídeň. Pokud budeš mít čas a chuť, neváhej s námi vyrazit. Přihlášku najdeš na stránkách bitesskefarnitabory.cz, můžeš ji stahovat zde: Příhláška Vídeň 2023, a vyplněnou ji odevzdej hlavnímu vedoucímu Víťovi Ševčíkovi (774 418 907, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.). Cena tábora je 3 200 Kč.

Těšíme se na Tebe!

Hry v přírodě, soutěže, nerozluční kamarádi, dobrá nálada, zábava a spousta zážitků se skvělými lidmi – to přesně čeká na ty, kteří se s námi vydají na letní tábor ve dnech 12. - 23. 7. 2022

Budeme spát v tee-pee stanech v tábořišti poblíž vesnice Vídeň. Pokud budeš mít čas a chuť, neváhej s námi vyrazit. Přihlášku vyplněnou odevzdej hlavnímu vedoucímu Víťovi Ševčíkovi (774 418 907, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.). Cena tábora je 3 000 Kč.

 PŘIHLÁŠKY NALEZNETE ZDE:

Těšíme se na Tebe!

Co nového v Dubaji? Jaký je jídelníček v královské rodině? Co se říká? Jaké bude počasí? Inflace? Je tu! A všechny nás zničí!

Více a ještě více si přečtěte zde:

Hry v přírodě, soutěže, nerozluční kamarádi, dobrá nálada, zábava a spousta zážitků se skvělými lidmi – to přesně čeká na ty, kteří se s námi vydají na letní tábor ve dnech 19. - 30. 7. 2021

Budeme spát v tee-pee stanech v tábořišti poblíž vesnice Klementice - Kamenná. Pokud budeš mít čas a chuť, neváhej s námi vyrazit.  Cena tábora je 2800 Kč.

Těšíme se na Tebe!

Přihlášku najdeš zde:

Vyplněnou přihlášku odevzdej hlavnímu vedoucímu Víťovi Ševčíkovi (774 418 907, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.).

Hry v přírodě, soutěže, nerozluční kamarádi, dobrá nálada, zábava a spousta zážitků se skvělými lidmi – to přesně čeká na ty, kteří se s námi vydají na letní tábor ve dnech 13. - 25. 7. 2020

Budeme spát v tee-pee stanech v tábořišti poblíž vesnice Vidonín. Pokud budeš mít čas a chuť, neváhej s námi vyrazit. Cena tábora je 2700 Kč.

Těšíme se na Tebe!

Vyplněnou přihlášku odevzdej hlavnímu vedoucímu Víťovi Ševčíkovi (774 418 907, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.).

Hry v přírodě, soutěže, nerozluční kamarádi, dobrá nálada, zábava a spousta zážitků se skvělými lidmi – to přesně čeká na ty, kteří se s námi vydají na letní tábor ve dnech 15. - 27.7.

Budeme spát v tee-pee stanech v tábořišti poblíž vesnice Vidonín. Pokud budeš mít čas a chuť, neváhej s námi vyrazit, stále máme volná místa.

PŘIHLÁŠKY NALEZNETE ZDE:

Vyplněnou ji odevzdej hlavnímu vedoucímu Víťovi Ševčíkovi (774 418 907, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.). Cena tábora je 2700 Kč.

Těšíme se na Tebe!

Pro opozdilce je volné stále jedno místo, prodloužen termín odevzdání přihlášek do 1. července 2018 -  jde o nejzazší termín odevzdání přihlášky.

 

Navigace stránek