Milí rodiče,

můžete přihlašovat svoje děti na tábor pro mladší děti, tedy pro žáky 2. – 5. třídy ZŠ, který se opět uskuteční na faře v krásné blízké vesničce, v Osové Bítýšce,

a to ve dnech 8. – 15. července 2023

                                                                                                                                      Foto: Archiv tábor Osová Bítýška 2022

 

Přihlášky – můžete stahovat zde: Přihlášky Osová Bitýška 2023 – prosím odevzdávejte osobně (po nedělních bohoslužbách, či na adrese hlavního vedoucího), nebo zasílejte vyplněné, podepsané a naskenované na emailovou adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..   Společně s přihláškou předejte, či zašlete nevratnou zálohu 600,- Kč na číslo účtu 4258325003/0800. Do předmětu uveďte jméno/ jména přihlášených dětí. Předpokládaná cena tábora je 2.000,- Kč.

 

 

Za tým vedoucích Jan Václav Brym,

tel: 723 849 271, e-mail:   Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Milí rodiče,

můžete přihlašovat svoje děti na tábor pro mladší děti, tedy pro žáky 2. - 5. třídy ZŠ, který se opět uskuteční na faře v krásné blízké vesničce, v Osové Bítýšce, a to ve dnech 2. - 9. července 2022.


Přihlášky prosím odevzdávejte osobně (po nedělních bohoslužbách, či na adrese hlavního vedoucího), nebo zasílejte vyplněné, podepsané a naskenované na emailovou adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..   Společně s přihláškou předejte, či zašlete nevratnou zálohu 500,- Kč na číslo účtu 4258325003/0800. Do předmětu uveďte jméno/ jména přihlášených dětí. Předpokládaná cena tábora je 1.800,- Kč.
 
Za tým vedoucích Jan Václav Brym,
tel: 723 849 271, e-mail:   Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
 
 Foto: Archiv tábor Osová Bítýška 2021

 

Milí rodiče,

můžete přihlašovat svoje děti na tábor pro mladší děti, tedy pro žáky 2. - 5. třídy ZŠ, který se uskuteční na faře v krásné blízké vesničce, v Osové Bítýšce, a to ve dnech 17. - 24. července 2021.

Přihlášky prosím zasílejte vyplněné, podepsané a naskenované na emailovou adresu: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Společně s přihláškou prosím zašlete nevratnou zálohu 400,- Kč na číslo účtu 4258325003/0800. Do předmětu uveďte jméno/ jména přihlášených dětí.

 

V případě zrušení táborů z důvodů nařízení vlády ČR (v souvislosti s koronavirem Covid-19) Vám bude vráceno 100% ze zálohy.

S aktuálními informacemi Vás budeme včas kontaktovat.

  

 Foto: Archiv tábor Osová Bítýška 2020

Za tým vedoucích Jan Václav Brym, tel: 723 849 271, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

Milí rodiče,

aktuální stav vývoje probíhající pandemie v naší zemi naznačuje, že by se letní tábory mohly uskutečnit.
 
Rádi bychom pro vaše děti tábor připravili a jako každý rok, tak o velkých prázdninách navázali na tradici farních táborů. 
Pro mladší děti, tedy pro žáky 2. - 5. třídy ZŠ, máme v současné době vybrané místo na faře v krásné blízké vesničce, 
v Osové Bítýšce, a to ve dnech 4. - 11. července 2020.
Chcete-li o prázdninách zažít velká dobrodružství, nějaké to napětí, spousty zábavy,
poznat nové kamarády, zahrát si hry, poměřit síly, zasoutěžit, zazpívat si a zasmát se, 
vydejte se s námi na tábor do Osové Bítýšky. 

KAPACITA FARNÍHO TÁBORA pro mladší děti JE JIŽ OBSAZENA! Včetně náhradních míst.

Přihlášky prosím buď zasílejte vyplněné, podepsané a naskenované na emailovou adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..
Společně s přihláškou prosím zašlete nevratnou zálohu 400,- Kč na číslo účtu 199377998/0600. Do předmětu uveďte jméno/ jména přihlášených dětí.
 
Nebo přihlášku společně se zálohou doručte na adresu: Jan Václav Brym, U Stadionu 548 c, 595 01 Velká Bíteš.

V případě zrušení táborů z důvodů nařízení vlády ČR (v souvislosti s koronavirem Covid-19) Vám bude vráceno 100% ze zálohy.

 
S aktuálními informacemi vás budeme včas kontaktovat.

 

Za tým vedoucích Jan Václav Brym, tel: 723 849 271, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Milí rodiče,

vzhledem k probíhající pandemii koronaviru způsobující nemoc Covid-19 není v tuto chvíli zřejmé, jaká bude situace v naší republice a jaká vládní nařízení budou platit v období prázdnin. Není také jisté zda i nadále budeme podléhat nouzovému stavu, či omezení volného pohybu a stýkání se více osob.

V tuto chvíli budeme doufat, že v termínu našeho tábora již bude tato celosvětová nemoc za námi a tábor se bude moci uskutečnit. A s tím se budeme snažit tábor s vedoucími připravovat, aby mohl Osové Bítýšce, a to ve dnech 4. - 11. července 2020 proběhnout.

O případném vývoji situace, či v nejhorším případě zrušení tábora budete informováni prostřednictvím těchto a farních stránek.

S dalšími informacemi se Vám ozveme při změně vládních nařízení nebo 1. května.

Přeji Vám a Vašim dětem vše dobré.

                                                                         Za tým vedoucích Jan Václav Brym, tel: 723 849 271, e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Jako každý rok, tak i letos se o velkých prázdninách uskuteční tradiční farní tábor pro mladší děti, tedy pro žáky 2. - 5. třídy ZŠ.                                                               

V letošním roce se tábor bude konat na faře v krásné vesničce, v Heřmanově, a to ve dnech 29. června - 6. července 2019.


Chcete-li o prázdninách zažít velká dobrodružství, nějaké to napětí, spousty zábavy, poznat nové kamarády, zahrát si hry, poměřit síly, zasoutěžit, zazpívat si a zasmát se, vydejte se s námi na tábor do Heřmanova.

PŘIHLÁŠKY NALEZNETE ZDE: 

Za tým vedoucích Jan Václav Brym

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Foto: Archiv tábor Osová Bítýška 2018

Jako každý rok, tak i letos se o velkých prázdninách uskuteční tradiční farní tábor pro mladší děti, tedy pro žáky 2. - 5. třídy ZŠ.                                                               

V letošním roce se tábor bude konat na faře v krásné blízké vesničce, v Osové Bítýšce, a to ve dnech 30. června - 7. července 2014.

Chcete-li o prázdninách zažít velká dobrodružství, nějaké to napětí, spousty zábavy, poznat nové kamarády, zahrát si hry, poměřit síly, zasoutěžit, zazpívat si a zasmát se, vydejte se s námi na tábor do Osové Bítýšky.

Farní tábor pro mladší děti - Strážek 2017

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 

Přihlášky naleznete zde:

Kapacita táboru je již naplněna.

Za tým vedoucích Jan Václav Brym

Navigace stránek